Waterdicht luchtbed met snelle elektrische pomp
De geïntegreerde pomp van dit Intex luchtbed is op netstroom aan te sluiten en pompt het bed binnen 4,5 minuten op. Ook de deflatie van het luchtbed gaat zeer snel dankzij deze pomp. De buitenkant is voorzien van zacht pluchemateriaal wat betekent dat dit indoor model zeer comfortabel aanvoelt.
Extra hoog, dus makkelijk instappen
De Intex Comfort Plush High Rise Airbed Queen wordt inclusief transporttas geleverd. Tevens kunt u de hardheid van het matras afstellen op uw eisen, voor het ideale comfort. Omdat dit luchtbed extra hoog is vergeleken met andere luchtbedden zorgt deze ook voor extra slaapcomfort.
Specificaties:
- Inclusief geïntegreerde elektrische pomp en opbergtas
- Gemaakt van waterdicht materiaal
- Binnen 4,5 minuut opgeblazen
Eenpersoons uitvoering
Dit opblaasbare bed van Intex is ook te verkrijgen in een eenpersoons uitvoering. De zogenaamde Twin heeft ook een geïntegreerde pomp en is even gebruiksvriendelijk en comfortabel als dit Queen luchtbed.